Vaše kompletní SEO řešení

SEO optimalizace webových stránek se nedá koupit jako rohlík v obchodě. Jedná se o dlouhodobou, plánovanou činnost.  Ano, můžete si koupit reklamu, ale ve chvíli, kdy přestanete platit, návštěvnost odejde. Seo funguje ještě dlouhou dobu po tom, co jste se o něj přestali starat. Nečekejte a využijte všechny možnosti pro získání organické návštěvnosti pro Vaše webové stránky. 

Otestujte ZDARMA SEO score vaší webové stránky!

Naše kompletní SEO služby

Postaráme se o to aby si vaše stránky a vyhledávače perfektně rozumněly.
V rámci SEO provádíme úpravy určitých částí webu tak, aby jej Google našel.

Optimalizace webových stránek

Neboli On page SEO. Odhalte všechny technické a obsahové SEO překážky vyskytující se na Vaší stránce. Jedná se o chyby v procházení a indexaci. Správně odladěný web totiž žádné neobsahuje. Díky této analýze podrobně vyhodnotím Vaše on page faktory a v případě potřeby navrhnu správná řešení. Získáte tedy dokument detailně popisující situaci a navržení řešení souvisejících problémů. Web bude 100% připraven pro budování organické návštěvnosti z vyhledávačů.

Content is a king

Neboli SEO text ušitý na míru. Nevíte jak psát SEO texty?  Nabízíme komplexní tvorbu obsahu (copywrighting) pro webové stránky a eshopy. SEO friendly obsah stačí pak pouze vložit na webové stránky. Dodáváme jej společně s popisky i obrázky či dalšími analytickými daty pro budoucí rozvoj webu. Informačně hodnotný a unikátní příspěvek či popisek produktů vás odliší od všech ostatních konkurentů a zároveň Vám zajistí větší organickou návštěvnost z klasického vyhledávání.

Off Page Optimalizace

Úkolem Analýzy tzv. Off-page faktorů je zjistit množství a kvalitu odkazů vedoucích na vaši stránku a zjistit tzv. autoritu domény. Takzvaný Linkbuilding je činnost budování odkazového portfolia a jedním ze tří základních nástrojů SEO optimalizace. Google  porovnává kvalitu stránek, které na vás odkazují, včetně množství odkazů, což má v konečném důsledku vliv na míru návštěvnosti stránek z vyhledávání. Domain authority je dalším faktorem, který google používá.

SEO správa a konzultace

Jedná se o předem naplánované plnění schválené SEO STRATEGIE, závislé na měsíčním hodinovém vkladu. Výhodou je postupná a dlouhodobá SEO optimalizace vašich stránek, kontinuální budování vhodného obsahu, zajištění oprav veškerých on-page faktorů. Dosažené výsledky mají dlouhodobý charakter.

Analýza klíčových slov

Jinými slovy jde vyhledání ideálních slovních spojení pro Váš byznys. Jedná se o jeden z nejdůležitějších podkladů při tvorbě obsahové strategie. Analýza vám poskytne přehled o tom, co lidé ve vašem oboru vyhledávají a zároveň poskytne nezbytné podklady k úpravám a implementaci na Vašich stránkách.   V konečném důsledku web navštíví více lidí, kteří se o daný obor/produkt skutečně zajímají.

Nastavení a správa PPC kampaní

Pokud se chystáte vstoupit do světa PPC kampaní i zde vám můžeme pomoci. Na první pohled je vše jednoduché, přednastavené, stačí jen vyplnit klíčové slovo a vytvořit zajímavý text. Za takovouto kampaň poté budete platit násobně víc, než je ve skutečnosti potřeba. Pokud si chcete ušetřit veškeré hledání a učení potřebných informací, kontaktujte nás, rád vám pomohu.

Víme, jak to v džungli chodí.

A jak se stát lovcem. 

SEO je naší vášní. Pomáháme Vám obstát v konkurenci dnešní online džungle. Nestůjte opodál a využijte všechny možnosti, které Vám digitální marketing poskytuje. Víme jak no!

Klientů

%

Průměrná konverze

Pár odpovědí na vaše nejčastější otázky

Potřebuji SEO?

Záleží na tom, čeho chcete dosáhnout. Pokud máte KVALITNĚ zpracované stránky, základní SEO úkony již byly provedeny. Pokud chcete web rozvíjet a návštěvnost kontinuálně zvyšovat, je SEO jednou z možností jak toho dosáhnout.

Co je SEO?

SEO je kontinuální proces udržování webu na předních příčkách vyhledávání pro určité výrazy. Využijte i vy komplexní SEO služby na míru a zvyšte organickou návštěvnost Vašich webových stránek. 

Kdy budou vidět SEO výsledky?

SEO je dlouhodobá činnost. Pokud chcete okamžité výsledky zaměřte se na reklamu. Pokud ji přestanete platit, návštěvnost zmizí. U sea nikoliv. První reálné výsledky lze sledovat po 3-4 měsících práce. Výhodou je, že vám vydrží mnohem déle.

Jaká je cena za SEO?

Toto je hodně subjektivní dotaz. SEO jako takové se skládá z několika částí. Cena za kompletní služby je samozřejmě vyšší a bavíme se zde v řádech desetitisíců korun. Je však také nejúčinější v dlouhodobém horizontu. Základní SEO analýza se 2000 Kč, analýza klíčových slov 15 000 Kč, úkony provedené v rámci technického SEO a dalších on page faktorů + doporučení 10 000 Kč, off page seo analýza + výstup 10 000 Kč. Cena nejde zobecnit. Jiná bude u malého webu, jiná u velikého webu s tisíci položkami k prodeji. 

Můžu dělat SEO sám?

Samozřejmě. Pokud máte dostatek znalostí, času a praxe, můžete se o to pokusit sami. Nevýhodou je, že nesprávně provedené SEO bude mít negativní výsledky. Je tedy na úvaze každého z nás, zda je ochoten toto riskovat. 

Jste připraveni?

Nejste v tom sami. Pomůžeme i Vám prosadit se v dnešní online džungli.