Jsme DIGITÁLNÍ AGENTURA

Na míru vytvoříme webovou stránku, vyladíme ji v rámci SEO, zabezpečíme dle běžných standartů nebo zanalyzujeme stávající web a doporučíme postupy pro jeho zlepšení. Poradíme i v oblasti sociáních sítí, kam se zaměřit a jak zacílit reklamy apodobně. 

Co pro vás můžeme udělat?

SEO OPTIMALIZACE

Bu’dte vidět tam kde Vás zákazníci hledají! SEO – Search Engine Optimization neboli optimalizace pro vyhledávače. Ve zkratce jde o vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Toto je zvlášť důležité v dnešní době googlové.

TVORBA WEBU A ESHOPU

Osobní i firemní blogy, microsites, eshopy, weby střední velikosti. Každý projekt je pro nás důležitý. Správně vyladěný web generuje vyšší zisky.  Naše weby plně odpovídají všem současným standartům. Jsou responzivní, patřičně zabezpečené, obasahují vnitřní SEO, lze je spravovat pod redakčním systémem, jsou rychlé a graficky upravené.

SPRÁVA A VÝVOJ

Každá webová stránka potřebuje pravidelnou péči. A’t už se jedná o aktualizaci komponent, zabezpečení nebo obsah, všechny tyto činnosti provádíme na všech webech, které nám jsou svěřeny.

COPYWRITING

Psaní nás baví. Disponujeme užasnými umělci, kteří vtisknou vaši myšlenku na digitální plátno. 

ANALÝZA A KONZULTACE

Rádi byste věděli jak na tom vlastně jste? Pomocí profesionálních nástrojů podrobíme Váš web detailní analýze. Zjistíme jak si vedete v rámci SEO, upozorníme Vás na potenciální bezpečnostní hrozby týkající se právě Vaší stránky, zjistíme rychlost načítání a samozřejmě navrhneme nápravu. 

ZABEZPEČENÍ

Bezpečnost je jedna z nejdůležitějších oblastí ve světě online. Odviruji, zabezpečím a spolehlivě pomohu s ochranou vaší stránky.

Jste připraveni?

Nejste v tom sami. Pomůžeme i Vám prosadit se v dnešní online džungli.