Správa a údržba webových stránek

Správa stránek je nedílnou součástí každého webu. “Jako se staráte o vaše auto, mazlíčka nebo cokoliv jiného na čem vám záleží, i webová stránka (pokud má být úspěšná) potřebuje dostatek pozornosti.”

Co znamená správa webových stránek?

Aktualizace komponent, nastavení nebo jednotlivé dílčí úkony, vše provedu za vás. Díky této pravidelné službě se nebudete muset o nic starat.

 

Kontrola a aktualizace kódovch prvků

.Kontrola a aktualizace veškerých komponent nutných pro správné fungování celého systému. Jedná se zejména o nejnovější verzi wordpresu a pluginy, které Vaše stránka potřebuje pro správné fungování.

P

Další služby

Svým klientům nabízím v rámci pravidelné správy webu další pomoc při vytváření úprav. Mezi ně patří zejména vytváření nových stránek, nastavování a výběr vhodných pluginů, přesun na jiný hosting či jinou doménu.

Zálohy databáze a nastavení

Pravidelně každý měsíc zajistím zálohu Vaší databáze, včetně všech Vašich obrázků. V případě nenadálého poškození webu (virem, malwarem a podobně) dokážeme stránku uvést zpět do původního stavu.

Reporting výkonnosti

Už žádný ztracený čas vyhodnocováním. Každý měsíc provedu vyhodnocení webu za vás a následně odešlu report na vaši emailovou adresu.

Úpravy obsahu

Po dohodě s klientem každý měsíc provedu odsouhlasené úpravy webu, zkontroluji obsah a v případě potřeby doplním správné SEO pro každou stránku.

~

Zabezpečení

Každý měsíc provedu kontrolu nastaveného zabezpečení vaší stránky. Zkontroluji a vyhodnotím podezřelou aktivitu, případně pozměním nastavení.

%

nárůst útoků na webové stránky v minulém roce

záznamů je ukradeno každou hodinu

%

útoků je zaměřeno na malé podniky

Pár odpovědí na vaše nejčastější otázky

Potřebuji WEB?

Záleží na tom, čeho chcete dosáhnout. Digitalizace všech odvětví je globálním trendem. Pokud chcete využívat všechny možnosti informáčních technologií, web je nezbytnou součástí.

Co je SEO?

SEO je kontinuální proces udržování webu na předních příčkách vyhledávání pro určité výrazy. Využijte i vy komplexní SEO služby na míru a zvyšte organickou návštěvnost Vašich webových stránek. 

Jaká je cena za WEB?

Náklady na tvorbu webu se odvíjí od celkové náročnosti a povahy webu. Půjde o malý blog či o rozsáhlý eshop? Máte připravené kompletní podklady jako je grafický návrh, logo, texty a podobně? Cena malého blogu s připravenými podklady se bude pohybovat kolem 7000 Kč. Cena eshopu začíná na 15 000.

Můžu si web udělat sám/sama?

Samozřejmě. V dnešní době je mnoho nástrojů na tvorbu webu. Za zvážení pak stojí zejména Váš investovaný čas v poměru s výsledkem odvedené práce. Každá práce má svá specifika  a je jen na vás, jakou cestu k dosažení svého cíle zvolíte. 

Jste připraveni?

Nejste v tom sami. Pomůžeme i Vám prosadit se v dnešní online džungli.