Tvorba webových stránek, blogu či eshopu

Na míru vytvoříme Vaši firemní webovou stránku, osobní blog či prodejní eshop. Cena je vždy individuální a odvíjí se od náročnosti a zejména Vašich vlastních připravených podkladů. Jíná cena bude u zákazníka, který má připravené logo, texty, grafický návrh a jiná cena u zákazníka, kterému s těmito nezbytnými prvky budeme pomáhat.

Osobní i firemní blogy, microsites, eshopy, weby střední velikosti. 

Každý projekt je důležitý. Správně vyladěný web generuje vyšší zisky.

Web design & UX

Webové stránky lze přirovnat k lidskému tělu. Vše začíná od kostry (KÓD), zároveň nemůže správně pracovat bez orgánů (UX) a vše musí být tak nějak hezky zabalené v rámci vzhledu (UI). Aby vše perfektně sedělo, všechny tyto části spolu musí kooperovat. A přesně takové weby pro klienty tvoříme. Jednoduché, uživatelsky přívětivé a funkční.

Kolik to bude stát

Nezáleží odkud jste. Osobně se můžeme setkat v Praze, Kladně či jinde ve Středočeském kraji. Webové stránky ale tvořím pro klienty z celé České Republiky. Na ceně se vždy domluvíme předem. Základní microsites začínají již na 3500,- Kč, náročné eshopy pak stojí i 20 000 korun.  Nehraji na více práce ani nervy s časovým dodáním. Vše je předem domluvené.

Technologie/CMS

Pracuji s CMS platformou wordpress mezi jejíž největší výhody patří celosvětová rozšířenost a otevřenost zdrojového kódu. Odhaduje se, že až polovina všech stránek na světě běží na systému CMS a až 60% tvoří wordpress. Pokud vezmeme v úvahu fakt, že lze navšívit přibližně 2 miliardy stránek, wordpress platforma zajištuje impozantních 30% z nich. Více o CMS v akademii.

Digitální marketing

Vytvoření webové stránky je prvním nezbytným krokem vaší online transformace. Tím dalším je digitální marketing. Mít krásné webové stránky je zkrátka k ničemu, pokud o Vás nikdo neví. Cílem je oslovit to pravé publikum, zvolit vhodnout marketingovou strategii a nastavit správné klíčové metriky. Musíte provést analýzu klíčových slov, vytvořit zpětné odkazy (linkbuilding), nastavit PPC kampaně, věnovat se sociálním médiím. Nemějte strach, poradím Vám v každé oblasti a převážím misky vah na Vaši stranu.

Rychlost načítání

Ne vždy se vyplatí být příliš rychlý. Tento příměr ovšem neplatí u webových stránek. Rozuměji u rychlosti načítání webových stránek. To hraje zásadní roli  pro uživatele i internetové vyhladavače – například google. Ten zahrnuje rychlost jako jeden z přímých atributů působících  ve složitém algoritmu porovnávání webů dle googlu. Rychlejší = lepší. Ve skutečnosti máte jen několik sekund jak Vašeho návštěvníka zaujmout.  Nepropásněte je! Rychlost řeším již na začátku každého projektu a rád zrychlím i Vaše stránky.

~

Zabezpečení

Stejně jako chráníte svůj majetek, je potřeba chránit i webové stránky. Každý projekt, se kterým pracuji, podrobuji přísné bezepčností analýze, během které spolehlivě nastavuji všechny komponenty aktivního zabezpečení webové stránky. Samozřejmostí je instalace SSL certifikátu, který zabezpečuje šifrované spojení se serverem, malware scan a aktualizace veškerých komponent.

Tvoříme jednoduché weby i složité eshopy. Víme, jak na to. A pomůžeme i Vám.

Tvorba webu je nezbytným prvkem na vaší cestě do online světa. Web chápeme jako komplexní záležitost a tvoříme jej v souladu s grafickými, bezpečnostními i seo zásadami.

Klientů

%

Průměrná konverze

  • HTML 95% 95%
  • CSS 91% 91%
  • Java Script 86% 86%
  • WordPress 96% 96%

Pár odpovědí na vaše nejčastější otázky

Potřebuji WEB?

Záleží na tom, čeho chcete dosáhnout. Digitalizace všech odvětví je globálním trendem. Pokud chcete využívat všechny možnosti informáčních technologií, web je nezbytnou součástí.

Co je SEO?

SEO je kontinuální proces udržování webu na předních příčkách vyhledávání pro určité výrazy. Využijte i vy komplexní SEO služby na míru a zvyšte organickou návštěvnost Vašich webových stránek. 

Jaká je cena za WEB?

Náklady na tvorbu webu se odvíjí od celkové náročnosti a povahy webu. Půjde o malý blog či o rozsáhlý eshop? Máte připravené kompletní podklady jako je grafický návrh, logo, texty a podobně? Cena malého blogu s připravenými podklady se bude pohybovat kolem 7000 Kč. Cena eshopu začíná na 15 000.

Můžu si web udělat sám/sama?

Samozřejmě. V dnešní době je mnoho nástrojů na tvorbu webu. Za zvážení pak stojí zejména Váš investovaný čas v poměru s výsledkem odvedené práce. Každá práce má svá specifika  a je jen na vás, jakou cestu k dosažení svého cíle zvolíte. 

Jste připraveni?

Nejste v tom sami. Pomůžeme i Vám prosadit se v dnešní online džungli.